Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

O firmie TCN

Twoje Centrum Nieruchomości - to największa w obszarze swojego działania sieć zrzeszająca biura obrotu nieruchomościami i indywidualnie pracujących pośredników w Polsce. Synonim niezawodności. Chcemy zaoferować naszym Klientom największy dostęp do ofert nieruchomości w obrębie jednej firmy, kierujemy się zasadą – jeden pośrednik – wszystkie oferty. Dzięki temu obsługą i prezentacją różnych ofert zajmuje się jeden pośrednik, który mając dostęp do wszystkich ofert i znając potrzeby swojego Klienta będzie mógł trafniej przygotować odpowiednią ofertę.

.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy pracy, kierujemy się etyką i profesjonalizmem - chcąc być godnymi zaufania, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

.

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług, jak i również zapewnienie naszym pośrednikom jak najlepszych warunków pracy, dając im dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, czyniących ich pracę efektywniejszą i wygodniejszą, oraz oferując im najlepsze w kraju warunki współpracy. Wiemy, że zadowolony pośrednik będzie wkładał więcej serca w wykonywaną pracę a to przełoży się na satysfakcję Klientów.

.