Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Oferta wspólpracy

Razem można więcej - ta powszechna prawda może być teraz siłą Państwa sukcesu! Zrzeszamy na zasadach partnerskich biura nieruchomości i pojedynczych pośredników. Naszym celem jest konsolidacja polskiego rynku nieruchomości i standaryzacja usług pośrednictwa (tak jak ma to miejsce w krajach zachodnich). Zamierzamy uczynić markę TCN (Twoje Centrum Nieruchomości) rozpoznawalną w kraju, aby dla naszych partnerów była ona dodatkowym wyróżnikiem, kojarzącym się z profesjonalizmem i etyką.

Naszą misją jest dostarczanie pośrednikom i biurom nieruchomości korzyści, nieosiągalnych dla jednego uczestnika rynku – dlatego stawiamy na współpracę. Będąc zrzeszonym w jedną sieć pośrednik będzie miał możliwość zaoferowania swoim klientom dostępu do większej ilości ofert oraz będzie mógł zagwarantować właścicielom nieruchomości dotarcie ich ofert do większej grupy klientów. „Jeden klient – jeden pośrednik” – to jest ideał, do którego dążymy.

Zadowolenie pośredników z wykonywanej pracy jest naszym nadrzędnym celem. Dbamy o to, oferując zaawansowany system, który uczyni pracę wygodniejszą i efektywniejszą, m.in. poprzez automatyzację szeregu czynności i skrócenie czasu, potrzebnego na wykonywanie niezbędnych zadań. Ponadto udostępniamy rewolucyjne narzędzia wspomagające współpracę w sieci, obsługę klientów poszukujących (!) i budowę relacji z klientami oraz ogólnokrajową i dla każdego biura / pośrednika własną stronę internetową.


Oferta dla biur nieruchomości


Proponowane przez nas rozwiązania zrewolucjonizują dotychczasowy system pracy. Wynika to zarówno z samej koncepcji na standaryzację usług pośrednictwa i współpracy między biurami, jak i zastosowania nowatorskich rozwiązań informatycznych. Oto najistotniejsze korzyści dla Państwa :

  • podniesienie standardów pracy
  • wzrost jakości świadczonych usług
  • przejrzysta warunki współpracy miedzy biurami / pośrednikami
  • poprawa wizerunku pośrednika
  • zmniejszenie nakładów i czasu pracy
  • podniesienie efektywności pracy i wygody
  • możliwość uzyskiwania większej ilości transakcji
  • poszerzone możliwości promocji ofert

Oferta dla pośredników


Oprócz powyższych korzyści dla niezależnych pośredników dodatkowymi atutami są autonomia w zakresie dysponowania własnym czasem (dowolny wymiar godzin) i miejscem wykonywania działalności (biuro nie jest konieczne).